Wczytuję dane...
Kod producenta: GUARD-2
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 320.00 PLN
Producent: Elektrobim

Automatyczny szlaban wjazdowy Elektrobim GUARD-2

Szlaban elektromechaniczny Elektrobim GUARD-2 przeznaczony jest do kontrolowania ruchu pojazdów na przejazdach o szerokości ok 4,80m. Wytrzymały silnik DC 80W oraz metalowa przekładnia sprawiają, że  szlaban sprawdzi się zarówno w przypadku  obiektów prywatnych, publicznych jak i przemysłowych. Nowoczesna obudowa prezentuje się dobrze i zapewnia optymalną ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych. Szlaban parkingowy GUARD 2 to przede wszystkim solidna i prosta konstrukcja, co przekłada się na wieloletnią, bezawaryjną pracę.

szlaban parkingowy z podświetlanym ramieniem

Podświetlane ramię szlabanu

W zestawie z silnikiem znajduje się 5 metrowe ramię z listwą LED, która informuje o możliwości przejazdu. Przy zamkniętym przejeździe diody LED świecą barwą czerwoną, a w momencie otwarcia – zieloną. Oświetlenie znajduje się również na obudowie napędu. W celu oszczędności energii istnieje możliwość wyłączenia oświetlenia po zamknięciu zapory. Samo ramię, dzięki bezpiecznemu silnikowi 24V, porusza się szybko i płynnie, a czas ruchu wynosi ok 3 sekundy. W razie potrzeby istnieje możliwość skrócenia ramienia. Warto wspomnieć, że w wypadku braku prądu przekładnia może zostać rozblokowana, aby umożliwić ręczne otwarcie.

szlaban parkingowy GUARD-2 elektrobim ramię LED

 

Bezproblemowa obsługa urządzenia

Montaż i konfiguracja szlabanu drogowego GUARD-2 nie należą do skomplikowanych ani czasochłonnych czynności. Sterownik urządzenia pozwala na sterowanie ręczne za pomocą przycisków, a także na regulacje zabezpieczeń przeciążeniowych, autozamykania oraz podłączenie urządzeń sterujących (takich jak pętla indukcyjna, klawiatura szyfrowa czy listwa krawędziowa). Nasz szlaban parkingowy współpracuje z zewnętrznymi systemami rozpoznawania tablic, zarządzania parkingiem oraz centralami alarmowymi. GUARD-2 może zostać wyposażony w akumulatory awaryjnego zasilania.

Skład zestawu:

  • Szlaban parkingowy GUARD-2,
  • Ramie o długości 5m z podświetleniem LED
  • Podpora ramienia ,
  • Akcesoria montażowe oraz klucz zamka obudowy,
  • Fotokomórki kątowe FK-02,
  • 2 piloty sterujące.