Wczytuję dane...

Montaż monitoringu, kamer.

monitoring kamery


Jaki system kamer potrzebuję?


System CCTV to zespół urządzeń, umożliwiających podgląd oraz nagrywanie obrazu pochodzącego z obiektów monitorowanych. To nie tylko kamery ale cały osprzęt służący przetwarzaniu sygnału, jego przesyłaniu i archiwizacji. System kamer ma zastosowanie w firmach i obiektach użyteczności publicznej ale coraz częściej można go zobaczyć także w prywatnych domach. Zaprojektujemy system kamer CCTV dla Twoich konkretnych potrzeb.

Zainstalowane kamery to nie tylko Twoje bezpieczeństwo, mogą również stanowić bardzo skuteczne narzędzie do zarządzania monitorowaniem procesów przemysłowych pod kątem np przestrzegania przepisów BHP. Bedziesz mógł także zdalnie obserwować wszystkie twoje kamery poprzez sieć komputerową i Internet.

Instalacja systemu CCTV to jeden z najskuteczniejszych sposobów na powstrzymanie kradzieży, uszkodzeń i kontrolowanie zarządzanianiem zasobami w Twojej Firmie. System klasy podstawowej składający się z czterech kamer i cyfrowego rejestratora wraz z profesjonalną instalacją może kosztować mniej niż 1500 złotych (jeśli jest gotowe okablowanie np po poprzedniej instalacji analogowej). Możemy również zapewnić niestandardowe rozwiązania i usługi, które pomogą zapewnić bezpieczeństwo w Twojej firmie.


Analogowy monitoring w jakości full HD
Praktycznie jedynym dzisiaj systemem analogowej telewizji przemysłowej to tryb AHD (Analog High Definition). Pozwala na przesłanie obrazu w rozdzielczości full HD na odległość do 500m przy wykorzystaniu kabla koncentrycznego lub 300 metrów za pomocą skrętki komputerowej.

Zamiana zaś elementów w istniejącym systemie analogowym na HD nie wymaga wymiany okablowania gdyż istniejące po telewizji analogowej jest w zupełności wystarczające. Przesył sygnału możliwy jest kablem koncentrycznym lub "skrętką komputerową" UTP kategorii co najmniej 5E. Nie ma tez potrzeby wymiany innych elementów instalacji jak na przykład zasilaczy czy sieci internetowej.

Wiele wbudowanych w kamery funkcji dodatkowych podnoszących jakość obrazu zapewnia doskonałe odwzorowanie naturalnych barw co w konfiguracji z dedykowanymi rejestratorami HD zdecydowanie wpływa na jakość zapisywanego materiału wideo, ta z kolei podnosi skuteczność systemu CCTV. Oczywiście podgląd z kamer poprzez internet dostępny jest na różnych urządzeniach i z każdego miejsca na świecie.


Nowoczesny monitoring na urządzeniach IP


Kamera IP to kamera wideo podłączona do sieci Ethernet. Kamera IP przesyła sygnały na główny serwer lub ekran komputera przez Internet lub łącze sieciowe. Jest używany głównie w monitoringu IP, telewizji przemysłowej (CCTV) i cyfrowej wideografii. Kamery IP wypierają kamery analogowe ze względu na wyższą jakość cyfrowego obrazu i opcje zdalnego nadzoru przez Internet.

Kamery IP mogą rejestrowć obrazy o najwyższej jakości, co jest szczególnie przydatne w przypadku obserwowania ruchomych obiektów, ponieważ liczba klatek na sekundę może być regulowana zgodnie z dostarczoną przepustowością. Obsługują dwukierunkową komunikację, dzięki czemu mogą wysyłać spersonalizowane sygnały alarmowe w przypadku podejrzanej aktywności lub innych zdefiniowanych zdarzeń. Setki gigabajtów danych wideo i obrazów mogą być przechowywane na serwerach wideo, do których mamy dostęp w dowolnym momencie.

ZAMIANA ISTNIEJĄCEGO SYSTEMU ANALOGOWEGO NA FULL HD


Jeżeli okablowanie po poprzedniej instalacji analogowej jest w dobrym stanie istnieje możliwość wymiany kamer i rejestratora na nowoczesny sprzęt, który będzie przekazywał i zapisywał obraz z jakości Full HD.

Rozwiązanie jest korzystne ze względów ekonomicznych, ale otrzymujemy także jakość, która przy przestarzałej instalacji analogowej była poza naszym zasięgiem.

Wycena wykonania systemu monitoringu jest zawsze darmowa i niezobowiązująca. Prosimy o kontakt telefoniczny:  +48 571 571 006, lub zostawić wiadomość w >formularzu< a skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy ofertę.