Wczytuję dane...

Montaż systemów alarmowych

instalacje alarmowe


Który system alarmowy jest dla mnie?


Głównym celem domowych alarmów przeciwwłamaniowych jest zapewnienie odstraszania potencjalnych przestępców. Jednak to jaki alarm przeciwwłamaniowy jest odpowiedni dla twojego domu czy firmy będzie zależało od tego jakich zagrożeń możesz się spodziewać i jakich reakcji na nie oczekujesz od Twojego systemu alarmowego. Należy wspomnieć, że mniejszy problem z włamaniem polega na wczesnym wykryciu intruza, ale w reakcji systemu alarmowego. W zależności od funkcji systemu może on o zaistniałej sytuacji powiadomić Ciebie, agencję ochrony lub załączyć inne systemy wspomagające ochronę.

W naszej ofercie mamy systemy alarmów przeciwwłamaniowych i przeciwnapadowych, które zostały zaprojektowane tak, aby spełnić określone wymagania. Możemy także bezpłatnie sprawdzić Twój obecny system, przedstawiając sugestie i zalecenia na podstawie których wykonamy projekt modernizacji systemu aby odpowiadał najnowszym wymaganiom zapewnienia bezpieczeństwa.

Nasze instalacje alarmowe wykonujemy na elementach pochodzących od renomowanych - głównie krajowych - producentów. Zostały one sprawdzone z powodzeniem w instalacjach, które wykonaliśmy do tej pory.

Etapy instalacji systemu alarmowego:

1. Projekt systemu alarmowego

Po oględzinach miejsca gdzie zainstalowany będzie system alarmowy, wykonujemy jego projekt biorąc pod uwagę najważniejsze czynniki bezpieczeństwa ale także sugestie inwestora.


2. Okablowanie i montaż

Gdy nie ma możliwości położenia instalacji pod tynkiem będziemy łączyć poszczególne elementy bezprzewodowo. W każdym z przypadków w montażu elementów ważne są precyzja i estetyka.


3. Uruchomienie i programowanie

Uruchomienie alarmu i jego konfiguracja to newralgiczny punkt instalacji. Wykorzystujemy tu najnowsze technologie dostępne na rynku aby w pełni wykorzystać możliwości systemu.


4. Utrzymanie i serwis

Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na instalacje a przeglądy techniczne w pierwszym roku oferujemy za darmo. Zapewnienie szybkiego kontaktu z serwisem to dla nas priorytet.


Inteligentne budynki


Internet ułatwił stworzenie inteligentnego domu, w którym można zdalnie sterować zamkami, światłami, termostatami, odkurzaczami, kosiarkami, a nawet karmnikami dla zwierząt domowych za pomocą smartfona i aplikacji. Jest to również proste rozwiązanie (i stosunkowo niedrogie) do monitorowania domu z dowolnego miejsca. Inteligentne systemy bezpieczeństwa są w dużym stopniu konfigurowalne i dostępne jako zestawy do samodzielnego wykonania lub jako kompletne konfiguracje, które obejmują profesjonalną instalację i monitorowanie.

Możemy zapewnić systemy alarmów przeciwwłamaniowych lub systemy antywłamaniowe, które zostały zaprojektowane tak, aby spełnić określone dodatkowe wymagania. Zaprogramowanie załączania świateł, kontrola ogrzewania i klimatyzacji, sterowania żaluzjami okiennymi czy zraszaczy trawnika nie stanowi już żadnego problemu. Od momentu zaprogramowania system sam będzie sterował ich działaniem, które dodatkowo możemy cały czas kontrolować i monitorować smartfonem przez Internet.


Decyzję o tym czy zainstalujemy alarm najlepiej podjąć w czasie projektowania a najpóźniej w czasie budowy domu. Często jednak choćby ze względów finansowych odkłada się do momentu, kiedy jest już za późno na ułożenie pod tynkiem przewodów systemu alarmowego. W takim wypadku jedynym sensownym rozwiązaniem jest montaż systemu alarmowego bezprzewodowego, do którego nie potrzeba kabli, gdyż jego elementy komunikują się ze sobą za pośrednictwem fal radiowych.

Posiadamy w swojej ofercie sprawdzone systemy alarmów bezprzewodowych w różnych konfiguracjach i cenach. Także w pełni skonfigurowane do samodzielnego montażu.

Wycena wykonania instalacji alarmowej jest zawsze darmowa i niezobowiązująca. Prosimy o kontakt telefoniczny:  +48 571 571 006, lub zostawić wiadomość w >formularzu< a skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy ofertę.