Wczytuję dane...

Montaż napędów do bram wjazdowych

napęd do bramy


Zajmujemy się montażem napędów do bram (zestawów bram elektrycznych) we Wrocławiu i okolicach. Realizujemy prace do zastosowań na posesjach prywatnych oraz do intensywniejszej eksploatacji bram wjazdowych do firm lub osiedli. Oferujemy zestawy gdzie siłowniki zasilane są napięciem 230V lub 24V. Wszystkie montowane przez nas napędy elektryczne do bram są produkcji europejskiej i posiadają wszelkie obowiązujące certyfikaty.

partner handlowy

Nie ma większego znaczenia z jakiego materiału i w jakiej technologii wykonana jest brama, zawsze dobierzemy odpowiedni napęd. Ważne jest aby brama pracowała płynnie i bez większych oporów.

Jeśli macie Państwo szczególne wymagania prosimy wysłać do nas zapytania, a my zaproponujemy zestaw do automatyzacji bramy z dokładną specyfikacją odpowiadającą Waszym potrzebom.


Automatyka bramowa jest stosunkowo nowa i jeszcze niedawno niedostępna dla przeciętnego właściciela domu. Początkowo była używana głównie w warunkach przemysłowych i komercyjnych. Ale dzisiaj dzięki postępowi w technologii oraz wyraźnemu spadkowi cen na napędy elektryczne jest teraz dostępna dla każdego. Wysokiej jakości materiały i doskonałe metody konstrukcyjne stosowane w proponowanych przez nas napędach oraz perfekcyjny montaż zapewnią, że nasz klient będzie się cieszyć sprawnie działającą bramą elektryczną przez wiele lat.

Sterowanie napędem może odbywać się nie tylko pilotem ale także z domofonu, wideodomofonu a nawet poprzez instalację alarmową, do której mamy dostęp przez smartfona. W ostatnim przypadku możemy więc uchylić kurierowi bramę aby mógł zostawić przesyłkę na posesji. Oczywiście aby odbyło się to całkiem bezpiecznie potrzebujemy także zdalnego podglądu z kamer.

Montujemy napędy do pojedynczych przesuwnych paneli oraz bram skrzydłowych. Może być pojedynczą bramą skrzydłową, równą lub asymetryczną podwójną bramę skrzydłową. Oprócz tych opcji można wybierać spośród zamków, klawiatur i automatycznych czujników. Dostępnych jest wiele funkcji dodatkowych jak na przykład "furtka" kiedy brama odsuwa tylko się do ustalonego miejsca umożliwiając przejście pieszych czy sposób automatycznego zamykania bramy.

Najbardziej popularną opcją jest brama przesuwna, ponieważ wymaga tylko jednego silnika, jednak szerokość, wysokość i ciężar materiału bramy będą zawsze decydować o tym, jakie parametry musi posiadać dedykowany do bramy napęd elektryczny.

Wycena wykonania elektrycznego napędu do bramy jest zawsze darmowa i niezobowiązująca. Prosimy o kontakt telefoniczny:  +48 571 571 006, lub zostawić wiadomość w >formularzu< a skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy ofertę.