Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 25.00 PLN
Producent: Elektrobim

Napęd do bramy garażowej ETM-LIFT jest niezawodnym urządzeniem wysokiej klasy, przeznaczonym do otwierania bram garażowych o łącznej powierzchni do 12m2. Daje to możliwość zastosowania napędu nawet dla szerokich bram obsługujących dwa pełnowymiarowe miejsca parkingowe. Głównymi atutami napędu są cicha praca, stabilność oraz wszechstronność. Nadaje się do podnoszenia bram garażowych uchylnych oraz segmentowych.

Ten praktyczny siłownik do bramy garażowej został wyposażony w cyfrowy wyświetlacz LED, który informuje użytkownika o aktualnym stanie urządzenia oraz pomaga w konfiguracji pracy. Na tym jednak nie koniec zalet. Dużym i praktycznym ułatwieniem w eksploatacji jest zintegrowana lampa LED, oświetlająca wnętrze garażu podczas parkowania i wyjazdu. Napęd bramy uchylnej umożliwia dzięki temu bezpieczne manewry samochodem, zwiększając komfort podczas codziennego użytkowania.

napęd do bramy garażowej etm lift

Limity automatu ustawia się niemal z milimetrową precyzją, a to wszystko za sprawą zastosowania w napędzie czujników magnetycznych. Ten nowoczesny mechanizm bramy garażowej jest niezwykle prosty w instalacji. Montaż automatu nie wymaga jakichkolwiek przeróbek i nie powinien sprawić większej trudności jakiemukolwiek użytkownikowi. W jaki sposób zakłada się napęd do bramy uchylnej? Po prostu szynę prowadzącą z łańcuchem można bez większych przeszkód zamontować na istniejącym już mocowaniu bramy – i gotowe. Automatyzacja Twojej bramy garażowej jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Produkty dedykowany do podnoszenia bram garażowych uchylnych oraz segmentowych. 

Napęd do bramy garażowej z możliwością rozbudowy przez złącze sterujące

Silnik do bramy garażowej sam w sobie jest niezwykle praktyczny i użyteczny, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodatkowo zwiększyć jego funkcjonalność. Dzięki temu napęd bramy garażowej otrzyma dodatkowe możliwości, które jeszcze bardziej podniosą komfort jego użytkowania. W jaki sposób? Oto dostępne możliwości:

  • rozbudowa zestawu o barierę podczerwieni na bazie fotokomórek;
  • montaż dodatkowych naściennych przycisków ręcznego sterowania;
  • zastosowanie dodatkowego odbiornika;
  • zaprogramowanie dodatkowych pilotów zdalnego otwierania.

napęd do bramy garażowej sterowanie

Możesz z nich korzystać niezależnie od tego, czy montujesz napęd do bramy segmentowej, czy też uchylnej. W obu przypadkach dzięki dodatkowym funkcjonalnościom możesz cieszyć się wygodnym korzystaniem z garażu.

Skład zestawu:

Mechanizm bramy uchylnej to cztery elementy mechaniczne, a także piloty umożliwiające sterowanie nią bez konieczności wysiadania z samochodu. Dodajemy także instrukcję szybkiego montażu oraz eksploatacji. Podsumowując – po zakupie otrzymasz:

  • siłownik ETM-LIFT – napęd do bramy garażowej Elektrobim wraz z zintegrowaną płytą sterującą oraz odbiornikiem radiowym 433,92Mhz;
  • szynę prowadzącą z wózkiem i łańcuchem o długości 3 metrów;
  • dźwignię służącą do otwierania awaryjnego w przypadku braku zasilania, dzięki czemu napęd bramy garażowej uchylnej może być używany niezależnie od okoliczności;
  • solidne elementy montażowe wykonane z metalu;
  • dwa piloty zdalnego sterowania obsługujące nasz napęd do bram uchylnych;
  • instrukcję szybkiego montażu oraz eksploatacji automatu.

Wszystkie oferowane przez nas napędy do bram garażowych uchylnych to 24-miesięczna gwarancja oraz serwis i wsparcie techniczne bez ograniczeń.

Napęd do bramy garażowej z rozszerzoną gwarancją na 3 lata

Nabyty przez Ciebie napęd do bramy uchylnej może objąć rozszerzona gwarancja. Oferujemy opcję podniesienia jej okresu z dwóch do trzech lat, co wymaga tylko jednego kliknięcia więcej. W którym momencie? Gdy zamawiasz od nas napęd do bramy segmentowej, będąc w koszyku – gdzie masz podgląd zamówienia, możliwość wybrania przesyłki itd. – wybierz opcję „Rozszerzona Gwarancja” z pola „WYBIERZ PRODUKTY DO KOMPLETU„.

Pamiętaj, że rozszerzona gwarancja dotyczy wyłącznie jednego z automatów. Jeśli nabywasz dwa napędy do bram segmentowych, należy wybrać dwie rozszerzone gwarancje. W sytuacji, gdy z kilku zakupów rozszerzamy gwarancję tylko dla jednego produktu należy napisać, w uwagach, którego napędu tyczy się rozszerzony pakiet gwarancyjny, np. „napęd do bramy garażowej segmentowej”.

Uwaga – jest to opcja wyłącznie dla zakupów detalicznych. Obowiązuje tylko przy zakupie produktu.

Automat do bramy uchylnej nie jest dużym wydatkiem

Nie musisz dysponować większą kwotą, aby pozwolić sobie na napęd do bramy garażowej uchylnej. Cena za ETM-LIFT jest w naszym sklepie bardzo przystępna. Dlatego w każdej chwili możesz kupić automat do bramy garażowej uchylnej i podnieść wygodę swojego życia. Zobacz i zamów już dzisiaj!

Specyfikacja

Atrybut Wartość
Parametry automatu
Napięcie zasilania AC230 [V] / 50 [HZ]
Częstotliwość nośna 433.92 [MHz]
Czas ciągłej pracy 5 [min]
Maksymalna powierzchnia bramy  12 [m²]
Maksymalna wysokość bramy 2.5 [m]
Metoda otwierania  Łańcuch
Moc żarówki  1o[W] / 24 [V]
Prędkość otwierania  12 [cm/s]
Wyjściowy moment siły 6 [Nm]
Klasa szczelności IP22
Temperatura pracy  -20~+55 C
Gwarancja 24 miesiące