Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 25.00 PLN
Producent: Elektrobim

Napęd do bramy przesuwnej KSE180-DG

Napęd do bram przesuwnych KSE180-DG to nowa, ulepszona wersja popularnego automatu KSE180. Tak jak w poprzednim wydaniu automat może napędzić bramy o wadze do 1000 kg przy prędkości do 12 metrów na minutę. Dysponuje on wytrzymałym na warunki atmosferyczne aluminiowym korpusem oraz pokrywą z wysokiej jakości tworzywa. KSE180-DG posiada sprawdzone i niezawodne magnetyczne wyłączniki krańcowe. Istotną zmianą jest cyfrowy sterownik.

napęd do bramy przesuwnej KSE180-DG

Główne funkcje i właściwości automatu bramowego KSE180-DG:

Bezpieczna i funkcjonalna cyfrowa płyta sterująca

Nowa płyta sterująca zaprojektowana została przez polskich inżynierów z firmy Elektrobim. Sterownik poza cyfrowym wyświetlaczem pomagającym w programowaniu i konfiguracji urządzenia posiada szereg przydatnych funkcji. Należą do nich m.in.: funkcja furtki, automatyczne zamykanie, miękki start/stop, programowalne wejścia cyfrowe, programowalne przyciski w pilocie. Do płyty można podłączyć różne urządzenia sterujące takie jak: przyciski sterowania ręcznego, moduły WiFi lub GSM, klawiaturę szyfrującą czy wideodomofon. Radioodbiornik pozwala na zaprogramowanie do 99 pilotów, za pomocą których można sterować pracą napędu do bramy z odległości do 100 m*. Odległość tą można zwiększyć przez podłączenie zewnętrznej anteny. Dzięki transparentnej pokrywie sterownik jest dodatkowo chroniony przed wilgocią oraz szkodnikami.

 

cyfrowy sterownik napęd do bramy przesuwnej

 

Solidny i trwały silnik do bram

Napęd do bramy przesuwnej KSE180-DG wyposażony jest w indukcyjny silnik bezszczotkowy. Brak szczotek oznacza brak elementów, które mogą się zużyć. Przekłada się to na to, że automat staje się praktycznie bezobsługowy. Mocny silnik 370W oraz wytrzymała przekładnia gwarantują pewny start nawet w mroźne, zimowe noce. Mimo dużej siły automat jest bezpieczny za sprawą zabezpieczenia przeciwzgnieceniowego, przeciwprzepięciowego, optycznego, termicznego i czasowego.

napęd do bramy przesuwnej bezszczotkowy

 

Awaryjne otwieranie

Za pomocą dołączonego do zestawu klucza można wysprzęglić automat, dzięki czemu w przypadku braku prądu istnieje możliwość ręcznego otwarcia bramy.

Napęd do bramy przesuwnej rozblokowanie

 

 

 

Skład zestawu KSE180-DG:

Napęd do bramy przesuwnej KSE180-DG

Silnik do bram przesuwnych o obciążeniu do 1000kg wraz z akcesoriami przeznaczonymi do montażu: podstawą montażową, śrubami, 2 magnesami krańcowymi, 2 uchwytami na magnesy oraz kluczami do awaryjnego otwierania.

Lampa sygnalizacyjna LED

Jasna lampa ostrzegawcza informuje użytkowników o pracy zautomatyzowanej bramy.

Fotokomórki z regulacją kąta FK-02

Bariera optyczna zmniejsza ryzyko fizycznego kontaktu między przeszkodą (np. autem) a pracującą bramą. Regulowana płytka pomoże ustawić  kierunek promienia podczerwieni w zakresie do 90°. Działają one w zakresie do 12 m.

Piloty sterujące PS-02

W zestawie znajdują się dwa piloty czterokanałowe. Sterownik pozwala na dowolne przypisanie jednej z ośmiu funkcji do każdego z czterech przycisków.

 

Opcjonalnie – listwy zębate do bramy przesuwnej

W zależności od wariantu dostępne są cztery listwy zębate do bramy (4 mb). Do wyboru są bardzo wytrzymałe listwy metalowe z tulejkami lub listwy nylonowe (max. 300 kg bramy).

 

Specyfikacja

Atrybut Wartość
Parametry automatu
Napięcie zasilania AC230 [V] / 50 [HZ]
Maksymalny ciężar bramy 1000 [kg]
Materiał podstawowy Aluminium
Moc silnika 370 [W]
Prędkość liniowa otwierania 12 [m/min]
Typ napędu Koło zębate
Wyjściowy moment siły >37 [Nm]
Waga  ~13 [kg]
Wyłączniki krańcowe Magnetyczne
Temperatura pracy  -30~+60 C